SOUKROMÉ  INVESTICE

Společnost SAM 8 vám nabízí několik INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ.

ETD

ETD - Ekologická těžba dřeva je interní projekt společnosti. Společnost kupuje lesy, které se poté těží a zpětně probíhá obnova lesa. Také se skupuje dřevo v aukcích, které se následně těží.

Celý projekt probíhá za dohledu odborného lesního hospodáře v souladu s podmínkami Lesů ČR.

MINING

MINING - Czech Mining Company s.r.o. je společnost zabývající se těžbou kryptoměn. Jako jedna z mála společností klade hlavní důraz na transparentnost a otevřenost, což se pozitivně odráží v zájmu klientů. Investice spočívá v koupi těžebních strojů, které následně těží kryptoměnu. Klient se díky tomuto programu podílí na těžbě z TOP 5 nejžádánějších kryptoměn na světě. (BITCOIN, EHTEREUM, ZCASH...)

INCORE

INCORE - Incore Investment s.r.o. je dynamická obchodně finanční skupina, která je na trhu od roku 2015. Momentálně spravuje přes 115 mil. českých korun, má přes 230 investorů.

Mezi hlavní projekty patří obchod s elektronikou od společností Apple, Samsung a Xiaomi.

K dalším projektům se řadí služby, potravinářský průmysl a finanční sektor.

PRAVIDELKY

PRAVIDELKY - Pravidelné Odkládání

Program zaměřující se na tvorbu investičních rezerv. Určeno jak pro začínající klienty, tak pro klienty již s investičním portfóliem. Cílem pravidelného odkládání je vytvoření investičního balíčku, který následně generuje vyšší zhodnocení.

MIX

MIX 1 / MIX 2

Pro klienty, kteří nemají na jednotlivé investiční balíčky (ETD, INCORE, MINING, ...) máme možnost smíšených investičních balíčků. MIX 1 a MIX 2 umožňuje klientům diverzifikované investice již od 100.000,-. Je možné si vybrat konzervativní nebo dynamickou variantu.